Březen 2013

WWW.GHLOEÉ.BLOG.CZ

31. března 2013 v 19:45 | Puccini

PŘEŠLA JSEM NA WWW.GHLOEÉ.BLOG.CZVictoria's secret fashion show 2005 - 20012

27. března 2013 v 0:42 | Puccini |  MÓDNÍ PŘEHLÍDKY

Victoria's secret je neslavnějším festivalem módy!
Pokud se mluví o jedné z nejznámnějších a nejslavnějších módních přehlídek na světě, zaručeně se mluví o exkluzivní show prestižního módního domu a značky Victoria's secret

Cviky pro štíhlé břicho

26. března 2013 v 23:56 | Puccini |  Cviky
Hodně lidí, kteří mají problém s nadváhou nebo chtějí zhubnout, jsou liný cvičit. I já taková byla. Stačí mít motivaci a dobrou vůli. Na př. má motivace je obrázek hubené modelky..a musím říct pomáhá to! Před rokem jsem vážila skoro šedesát kg ale stresem jsem zhubla deset kg. Teď vše jsem nahnala zpět a potřebuji zpevnit postavu.
Jelikož mi nejde kamera u zrcadlovky, tak jsem Vám našla pár cviků na břicho od Stiny.
Sama tyto cviky používám.
Cvíčím každý den aspoň 25 minut na vypracovávání břicha.
Pamatujte! Sezením u počítače nikdy nezhubnete!!
Tak zvedněte prdel a jděte do toho se mnou!!!


Citáty číslo 1.

18. března 2013 v 21:16 | Puccini |  Citáty
Prasklá nádoba

V Číně měl jeden nosič vody dvě velké hliněné nádoby. Visely na obou koncích klacku, který nosil na krku. V jedné byla prasklina, naproti tomu ta druhá byla dokonalá a vždy nesla plnou míru vody. Na konci dlouhé cesty, která trvala od potoku až k domu, měla prasklá nádoba vodu už jen do polovičky. Dva celé roky to takto šlo, nosič vody nosil do domu každý den jen jednu a půl nádoby vody. Samozřejmě dokonalá nádoba byla pyšná na svůj výkon, vždyť přinesla pokaždé všechnu vodu.

Ale chudák prasklá nádoba se styděla za svoji nedokonalost a cítila se uboze, protože je schopná jen polovičního výkonu. Po dvou letech soužení oslovila nosiče u potoka: "Stydím se, protože voda teče po celou cestu domů." A nosič jí odpověděl: "Všimla jsi si, že kytky rostou jen na tvojí straně chodníku a ne na straně druhé? To proto, že jsem vždy věděl o tvém nedostatku a na tuto stranu cesty jsem rozséval semena květin. To ty jsi je každý den zalévala, když jsme se vraceli domů. Dva roky sbírám tyto krásné květiny, abych si ozdobil svůj stůl. Kdybys nebyla taková, jaká jsi, tak by tato krása nemohla rozzářit můj domov."

Všichni máme své osobité chyby. Všichni jsme prasklé hliněné nádoby. Ale tyto praskliny a chyby, které jsou v každém z nás, dělají náš život tak velmi zajímavým a vzácným. Jen každého musíme přijmout takového, jaký je a uvidět v něm to dobré.
-Autor neznámý

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

15. března 2013 v 18:15 | Puccini |  Blog
Sem můžete psát své dotazy, reklamy nebo hodnocení mého blogu.

S láskou Puccini..

Okouzlující kolekce Louis Vuitton jaro/léto 2012

15. března 2013 v 18:07 | Puccini |  MÓDNÍ PŘEHLÍDKY
Jedna po druhé sestupovaly modelky ze sněhobílého kolotoče a jeho vzpínajících se koní a bylo jasné, že kolekce Louis Vuitton pro tuto sezonu je - také podle vysvětlujících poznámek k přehlídce - o "nefalšované lásce ze života, něžnosti, radosti a lásce".

Kolekce pro sezonu jaro/léto v mnoha směrech představuje naprostý opak ke kolekci podzim/zima.

Já a ?

8. března 2013 v 17:15 | Puccini |  Můj deník
Rozhodovala jsem se jestli tenhle článek vůbec napsat, protože zasahuje do mého soukromí, ale po té, co jsem si řekla že blog je od toho abych si sem psala co cítím a své myšlenky. Tak proč ne.

Dnešek začal tím, že jsem spala u mého přítele doma.
Nešla jsem do školy, páč jsem nevstala. Ale o tohle nejde.
Oba jsme dopoledne vstali a já byla na internetu v tom za mnou přišel přítel z kuchyně a povídá " D. Ty jsi ukradla tisícovku?" chvíli jsem přemýšlela co to vlastně říká. Protože mě by nenapadlo někomu brát peníze. Mám na to svou hrdost a taková myšlenka mi nenapadá ani v úvahu! Odpověděla jsem "Ne, snad mi věřiš" .. ticho.

Ta lenost!

4. března 2013 v 1:16 | Puccini |  Můj deník
Občas mám na sebe vztek. Vlastně každý druhý den. Já vím, mám sice na ruce ve francoužštině nápis "Je suis ce que Je suis" = "Jsem jaká jsem" .. mám se ráda taková jaká jsem, ale to neznamená že bych se nechtěla zlepšit nebo být o něco lepším člověkem. Jedná z mých nejhorších vlastností je lenost. Která plyne z nedostatku motivace. Jsem typ člověka, který rád sedí u počítače, bloguje a tráví krásné chvíle se svým milovaným přítelem. Říkám si, že místo toho bych se někdy mohla lehnout do knížek a učit se. I když moc dobře vím, že bych to měla udělat, tak proto ani nehnu prstem. Nevím co to se mnou je. Určitě nejsem jediný člověk který se potýká s tímto problémem. Ale zase nechci sedět ve stáří s tím pocitem, že jsem nic v životě nedokázala. V životě mám sen. Něco dokázat. Všem. Sobě. Ale hlavně sobě. Lidé mi vždycky říkali "Z Tebe nikdy nic nebude, nemáš na to hlavu"... já sama vím že možná nejsem nějak chytrá a nevystuduju třeba práva ale něco v sobě mám. A těším se až to lidem ukážu, kteří mě uráželi celej život.
V dnešní době je škola opravdu hodně duležitá. Čím více škol tím lépe. Říká můj otec. Věřím to mu. Ale když si to tak vezmu.. dnešní lidi jako je na př. Rytmus nebo umělci(jak kteří) k ničemu školu nepotřebujou. Vkládají do své práce svůj talent, lásku a především srdce a to je duležité. Možná ze mě nikdy nebude doktorka, právnička či prodavačka i když může být. Ale já chci práci která mě bude jednou v životě bavit. Chodit tam s tím pocitem že se tam těším. Proto budu dělat to, co mám ráda. A konečně začít něco s tím dělat. A hlavně proto jsem si založila tento blog. Celým srdcem jsem blázen do módy. Je to něco, co mi dává energii a radost.

Hlavně nikdy nezapomeňte, že každý jste takový jaký jste. A originálem je být nejlepší. Dělejte jen to, co Vás baví. Potom budete šťastný !

S láskou Puccini.