Něco málo o mně..

21. ledna 2013 v 22:01 | Puccini |  Puccini

Narodila jsem se jednoho zimního prosincového večera na čerty. Když tak nad tím přemýšlím, něco na tom bude. Všichni totiž od mala říkají že jsem čert. Pocházím z města, který je proslaveným tím nejlepším pivem na světě. Jsem tu spokojená a nic mi nechybí, i když někdy mám chuť vypadnout někam hodně hodně daleko...ale komu se to nestalo.
Tenhle rok budu plnoletá, ale já si pořád připadám jako to malý dítě. Co chci, to musím dostat! Jsem příliš hysterická a to je vlastnost kterou na sobě nejvíc nenávidím, a vím že s ní nic neudělám. Mám to v krvy. Jsem: veselá, ulítlá, obětavá, líná, závislá, milující, připitomělá, bezstarostná, přirozená, plánující, věrná, pesimistická a usměvavá...žijící v dalších dnech a dalších dobrodružství.
Vždycky jsem chtěla mít na něco talent, ale je fakt že na nic talent opravdu nemám, nejsem ten typ člověka co vše zvládá levou zadní nebo umí krásně malovat..nejsem ani dost chytrá ale to zas neznamená že nejsem úplně blbá...
To že se nesměji vtipům ostatním, neznamená, že jsem. Ostatním totíž uniká pointa, že já vtipy nechápu. Žádný vtip není pro mě dostatečně vtipný, proto vždy nahodím falešný smích něco jako hahaha....
Ze všeho nejvíc nenávidím lidi, který pomlouvají.. říkáte si kdo nepomlouvá, všichni pomlouvají i já..je to naše lidská vlastnost. Ale pomlouvat lidi které neznáte není moc dobré. Každý kdo mě zná, má na mě svůj názor a já mu ho brát nebudu. Kdo mě nemá rád, ať mě rád nemá. Já nepotřebuji mít ve své blízkosti falešné lidi kteží mě za rohem pomlouvají.
A ze všeho co nejvíc miluji ?? Tak to Vám neřeknu ;)..
Baví mě psaní, fotografování.. (i když teď můžu fotit tak mobilem.) , čtení, flámování a listování v ELLE...


Snad jsem Vás se mnou aspoň trochu seznámila.
S láskou D.
 


Komentáře

1 anonym jirikkkkk anonym jirikkkkk | 21. ledna 2013 v 22:40 | Reagovat

ano moc krasne,libi se mi to ,strasne moc , asi jsi i sexy a hrozne hodna analani kamaradka ze ? :D

2 puccini puccini | Web | 21. ledna 2013 v 22:42 | Reagovat

jsem hrozně moc anální anonyme jiříku:DD

3 Es. Es. | Web | 28. ledna 2013 v 13:59 | Reagovat

koukám, že vlastní názory ti nechybí :) :D ale jo, tak to má být.. ale ten pesimismus se mi nelíbí ;) s tím  něco dělej :D a jinak zajímavá osobnost ;)

si piš, že to rychle uteče a budeme taky řešit a plánovat vlastní maturák :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama